Pořádná porce zábavy od KFC a Óčko TV aneb zadarmo najíst a pobavit.

Pořádná porce zábavy od KFC a Óčko TV aneb zadarmo najíst a pobavit.


Středa, tradiční projíždění Facebooku, když tu takhle najednou akce KFC a Óčko TV na Střeláku. Jídlo zdarma, koncerty zdarma, všechno zdarma, zdarma, zdarma. Takže volba jasná, posílám Adélce odkaz na událost a píšu: Půjdeeeem, dneska, prosím, prosííím!

Milo

Středa, tradičně jedu busem do Prahy, když tu takhle najednou pípá mobil- Míla píše. Rozkliknu to a vidím odkaz na nějakou akci se Spiritem a jeho škemrání, abychom tam šli. Moc se mi tam nechce, ale proč bych mu taky jednou neudělala radost, a tak odpisuju: Tak jo no.

Adélka

Povečeříme zlehka- salát a sedáme na tramvaj směr Střelák. Pochybné místo plné mlhy, trávy, hloučků lidí a rapujícího Spirita. Já s tupým úsměvem na ksichtu se zastavuju před hlavní (jedinou) stejdží. Adélky výraz mi naznačil, že vyhledat jídlo bude lepší plán. Pořád mi nechtěla věřit, že jídlo i pití v KFC je zdarma, myslím si, že tomu uvěřila až po chvíli jezení.

Milo

Už jak jsme vylezli z tramvaje, z dálky jsme slyšeli, že jdeme pozdě na Primetime. Myslela jsem si, jak to bude super, poslechnu si svoje oblíbený spiritovský babský písničky jako Ženy treba lúbiť a tak. Skutečnost ale byla taková, že jakmile Majk zanotoval nějakou mojí oblíbenou písničku, zarecitoval asi dvě věty a okamžitě sklouznul k nějaký vypalovačce od H16, což se mi samozřejmě nelíbilo. Taky se z něj vyklubal další jedinec pochybné inteligence, když i on má ten pitomej „klučičí“ culíček. Takže jsem raději přijala filosofii této akce- jez, je to zadarmo.

Adélka

Vzhledem k tomu, že na dálku nevidím a co je ode mě dál než 150 centimetrů, už je daleko, tak jsem jeho ocásek neviděl a bylo mi to tak nějak fuk. Vlastně jediné čeho lituji, že jsem toho nesnědl víc. Jinak uprostřed týdne akce, o které skoro nikdo neví, byla celkem fajn. Ve chvíli kdy začal hrát DJ Roxstar, odsouhlasili jsme, že už stačilo a vyrazili jsme na tramvaj směr teplo nové postele. Cestou jsme ještě sfoukli romantickou fotku s mostem a hradem v pozadí a hurá spát. Takže dobrou chuť a dobrou noc.

Milo