Narozeninová pomsta jak se patří!

Narozeninová pomsta jak se patří!


Pokud jste někdy četli můj vlastní původní blog, tak dobře víte, jakou oslavu narozenin jsem Adélce připravil. Bylo mi oznámeno, že mi vše bude vráceno i s úroky. A protože jsem tak významná osoba, že na moje narozeniny byl stanoven státní svátek, tak vše začalo už o půlnoci. Dostal jsem super sluneční brýle na léto a hned ráno dort. To hlavní mě ale čekalo až o víkendu, respektive od pátku odpoledne.

Milo

Můj ďábelský plán začal samozřejmě už dlouho předtím. Měl několik verzí a spousty různých realizací. Mílovi jsem za trest neřekla ani fň a tiše plánovala mojí pomstu. Výsledkem bylo, že jediné, co věděl, a to z organizačních důvodů, bylo, že si má sbalit na víkend. Já jsem zatím zajistila auto, protože vydat se do Nesuchyně autobusem se ukázalo jako nemožný úkol a mojí čivavě už bych tento úkol nesvěřila. Tímto děkuji mamince za propůjčení jejího drahocenného autíčka. V pátek hned po práci jsem vyrazila k Metropoli Zličín pro mého oslavence.

Adélka

Jakožto neřidič jsem po práci sednul na metro, pak s klidným srdcem přesedl na auto a nechal se v klidu vozit. Cesta byla v pohodě a to i přes to, že byl pátek odpoledne. Jakmile jsme dorazili do areálu hotelu, tak nás to celé hned uchvátilo. Vážně naprosto kouzelné prostředí a navíc nás ubytovali v řadovém bungalovu takže naprosto parádní začátek víkendu. První zádrhel přišel na večeři, která fungovala formou bufetu. Já si opravdu neumím nadat málo a ten kuchař byl fakt dobrej. Takže začalo přejídání.

Milo

Ještě bych ráda upřesnila, že naším cílem byl hotel Lions Nesuchyně. Člověk by řekl, že já ze vzhledu hotelu vůbec nebudu překvapená, když jsem to celé vymyslela. Opak byl ale pravdou. Jakožto bývalá recepční čtyřhvězdičkového hotelu Dvorana v Karlových Varech jsem deformovaná z povolání a není jediný hotel, kam bych přijela a něco nezkritizovala. Co se ale týká tohoto hotelu, nemohla jsem si na nic stěžovat. Prostředí naprosto nádherné, krásné, soukromé pokoje, pohádkové jezírko na nádvoří, příjemný personál hlavně v restauraci. Byla jsem tedy velmi mile překvapená. Užili jsme si příjemnou večeři, u které jsme vedli fakt vážnou filozofickou debatu o tom, jestli ty flašky od vína vedle nás jsou fakt pravý a jestli už se někdo odvážil si nějakou vzít pro zlepšení večera.

Adélka

Sobotní ráno jsme zahájili jak jinak než přežíračkou, tentokrát na snídani, a poté jsme se vydali do bazénu. Malý bazén v budově s perlivými schody a slanou vodou byl fajn. Jenže tato část byla přístupná všem ubytovaným bez omezení, takže do vířivky jsme se nedostali vůbec. Bohužel se to dá trošku očekávat při prodlouženém víkendu. Dále nás čekala masáž v masážním křesle, v podobném, jako najdete v nákupním centru, jenže tohle bylo daleko brutálnější. Vlastně celou dobu se nás snažilo rozmačkat na pyré, ale bitvu jsme naštěstí přežili.

Milo

Zbití jak psi jsme se rozhodli jet doplnit zásoby pití do nedalekého Rakovníka, a potom jsme využili nabídky restaurace na výhodné polední meníčko, kde jsme si sice trochu počkali na obsluhu, ale jídlo za to stálo. Po obědě jsme se trochu v obavách vydali opět na další proceduru, tentokrát na strojovou masáž nohou. Naštěstí už nebyla tak drastická, dokonce jsme si sami mohli volit, jak moc chceme masírovat. Pak už nás čekal pouze turnaj v adventure golfu.

Adélka

Naše skvělé golfové dovednosti můžete posoudit na videu. Každopádně, jsme si pak hřiště ještě jednou prošli večer, abychom si mohli odškrtnout horskou túru. Byl to moc příjemný pobyt, rozhodně moje nejlepší narozeniny, a jak se dá očekávat, už teď spřádám plány na pomstu. Pokud by jste chtěli na příjemné místo, tak Hotel Lions Nesuchyně vřele doporučujeme.

Milo